ook in voorraad kawasaki

Onderdeel // type bouwjaar nummer oem

zijkap frame links KZ750 ltd 1981 4cyl / KZ750H1-3/LTD 80-83 /KZ650CRS 81-83   36001-1095

li zijkap frame rechts KZ750 1981 4cyl / KZ750H1-3/LTD 80-83 /KZ650CRS 81-83 36001-1096

rechts zijkap balhoofd rechts -- LTD 454 /450 EN500 1985-86 14024-1106

zijkap frame links -- z 750 twin 1976?

zijkap frame rechts--z 750 twin 1976?

zijkap frame links --gpz 600r zx600s ninja 1985-up 36001-1289

zijkap balhoofd links – ltd454 450 en500 1985- 14024-1105

steun + cover inner – zxr400 l 1995-97 11047-1471+14090-1081

zijkap frame rechts – 1978 kl250 36001-1006

zijkap frame inks --kz305 A1,A2,B1 CSR 36001-1125

tand/ poelie houder -- kz 305 87-89 ,csr 81 42033-1044

kettingspanner + plaat kz 305 csr + ltd 33040-1016 + 33041002

kettingwiel houder 550 ltd bj?

kettingwiel houder zzr 600 93-1994-2300 42033-1163

stay muffler links/ bev passgsteun --kz750 E H 1980-1983 35011-1080

stay muffler rechts/ bev passagierssteun --kz750 E H 1980-1983 35011-1081

passagier voetsteunen met houders li+re div kz modellen 34028-1041+1042/+2x34003-1125

zijkap frame links-- en500 / ltd 454

zijkap frame rechts -- en500 / ltd 454

zijkap frame rechts -- gpx 750 zx750 f1 1986-89 36001-1343

zijkap frame rechts --gpx400f 87 /gpx 600 36001-1383

zijkap frame links -- gpx 400f 87/ gpx 600 36001-1382

voetsteunhouder met voetsteun rechts-- kz750 1981 ltd 34003-1067 +34028-1018 /34027-5062 voetsteunhouder met voetsteun links- kz750 1981 ltd 34003-1051+34028-1018 / 34027-5062

achterlicht steun -- kz 750 1981 ltd achterlicht -- kz 750 1981 ltd

zijkap frame rechts --- Z550 ltd kz550c 1982 / 1980-83 36001-1098

zijkap frame rechts -- KZ305 A,B CSR 1981-82 ,ltd 87-88 36001-1126

Zijkap frame links -- kz 400h ltd 440 36001-1010

zijkap frame links -- ltd 454

zijkap frame links -- kz550 ltd kz550c 1982 / 1980-83 36001-1097

zijkap frame rechts -- ltd454 1985-90 36001-1283

zijkap frame rechts -- vn750 vulcan 1985 / -2006 36001-1285

ring met rubber ophanging blok ? zijkap rechts -- gpz 500 S (ex500A ) 36001-1349

coverseat zijkant rechts -- zg1000 1994-95 14024-1226

zijkap frame links -- vn750 vulcan 1985 / -2006 36001-1284

zijkap naast tank ( kneegrip ) rechts- gpx600r 1986-89 / zx600 1988-9716146-1080

carter -- zzr 600 1994 zx 600 1991-2005 14001-5291

bobine "KP02" -- gpx 400 R 1987 / 21121-1166 ?

versnellingsbaktandwielen -- zzr 600 / zx 600E2 1994

valve lifters / tappets inlaat -- zzr 600 / zx 600 1990-95 12032-1052

valve lifters / tappets uitlaat -- zzr 600 / zx 600 1993-2004 12032-1061

carterpan -- zzr 600 / zx 600 E2 1990-2005 49034-1090

blok deksel voortandwiel zzr 600 / zx 600 E 1993-2005 14026-1216

blok deksel rechts koppeling --- zzr 600 / zx 600 1990-94 14032-1286

bout kleppedeksel -- vn 750 1986-2006 / vn 700 1985 92002-1421

bout kleppedeksel -- vn 750 1986-1986-89 / zr 750 r 1987-90 92153-0793

bout kleppendeksel -- 92153-0793

nylon ring kuip 92022-1521

boutjes kuip kruiskop zwart M5x16-- zx 600 1985-2008 92009-1654

drijfstang -- zzr 600 1993-2005 (e) 13251-1100II

olie aanzuig filter + o-ring -- zzr 600 e2 49065-1056+92055-1354

chroome boutjes M6x40 132E0640 chroome boutjes M6x35 132E0635 moet voortandwiel -- zzr 600 E2 92015-1963 flens bout lagerkap nokas -- zzr 600 e2 92001-1105 oliepomp aandrijf tandwiel -- zzr 600 E2 1994 59051-1308 pen oliepomp -- zzr 600 E4 92043-1444 as oliepomp -- zzr 600 E4 1993-2005 13107-1265 vrijstand schakelaar 13151-1007 flensbout kruiskop m6x21,5 bevesteging kuip ? flensbout kruiskop m6x15,5 bevesteging kuip "? flensbout kruiskop m6x19 chroom bevesteging kuip ? steun onderkuip / oliekoeler -- GPz900 R A1 1984 11043-1873 flensbus / collar -- gpz900 r a1 1984 92027-1134 banjobout oliekoeler -- gpz900 r 1984 92001-1930 moer plaat bevesteging voorspadbord / remverdeelstuk -- gpz900 r 1984 92015-1345 beugel voorspadbord -- gpz900 r 1984 35009-1054 bout imbus bevesteging achterrem klauw -- gpz900 r 1984 92002-1353 bout imbus bevesteging voorrem klauw -- gpz900 r 1984 92001-1901 kettingkast -- gpz900 r 1984 36014-1165 blok deksel links pulse gever -- zx900 a1 gpz900 14024-1742 plug blok deksel links pulse gever -- zx900 a 92066-1163 kleppendeksel -- gpz900 1984 zx900 a1- zie data 14024-1138 zijkap blok koppeling -- gpz900 1984-86 zx900 a1-3 14032-1179 pasbus pin dowel 8x10 klepdeksel -- gpz900 92043-1302 bout kleppendeksel -- gpz900 algemeen 92009-1068 onstekingsunit -- gpz900 a1-3 zg1000 a1-20 21119-1110 zijkap blokdeksel koppeling -- zzr1100 1990-94 / zx10 1986-90 14032-1194 rotor pulse gever -- gpz900 a1 21007-1109 zeskant rotor pulse gever -- gpz900 a 92022-1173 plaat (onder ) geleider nokasketting - gpz900 a1-3 13169-1748 flensbout M6x55 132j0655 flensbout zwart m6x40 132j0640 flensbout zwart m6x25 132j0625 bobine -- gpz500 s 1991 21121-1153 bobine steun links -- gpz500 s 1991 11048-1665 busjes collar) bobine bevesteging -- gpz500 s 1991 92027-103 aftapplug olie -- zx-10 1988 92066-1174 oliedruk sensor -- zx10 1988 27010-1313 tellerset zx1000 1986-87 schakelas -- zzr600 1994 zx600 e2 13172-1092 zuiger met pistonpen -- vn750 1986-2006 13001-1215 + 13002-1056 zijdeksel rechts blok , koppeling -- gpz900 1984-86 zx900 a1-3 14032-1179 bobine en450 / ltd454 1985-90 ex250 1986-87 21121-1130 bobine en450 / ltd454 1985-90 ex250 1986-87 21121-1130 tellerset zx900 gpz900 1984-1986 oliekoeler -- gpz900 1984-86 39061-1058 blokdeksel linksvoor (pulsegevers) -- zie data 14024-1066 dynamorotor- zzr600 E2 1994 1990-2005 21050-1146 startkoppeling -- zzr600 E2 1994 16085-1224+ 13193-1002 dynamorotor -- KZ550 ltd550 1980-84 / zx550 1984-86 21050-1019 ketting aandrijving startmotor-- gpz500 ex500 92057-1197 dynamorotor -- vn750 1985-2006 21007-1127 startkoppeling -- vn750 1985-89 zie data 59051-1130 + 42034-1081 +13194-1062 2 x schakelvork + as - en450ltd ltd454 13140-1062 + 49047-1061 deksel schakelmechanisme -- en450ltd ltd454 14090-1661 schakelas mechanisme -- en450ltd ltd454 zie data 13161-1117 kettinggeleider carter -- en450ltd 12053-1147 achterschock breeker achterveer -- zzr600 e 1993-94 45014-1549 startrelais – kz305 ltd 1981-82 87-88 kz650 1977-80 27010-1050 kneegrip links --- gpx600r 1989-1997 16146-1079ma cover knie rechts – gpx600r 1989 -1997 ninja600r 16146-1080ma zijkap frame links onder zadel – gpx600r 1989 36010-5169 zijkap frame rechts onder zadel – gpx600r 1989 36010-5170 /1/2 Bagagehaak – zzr600 1990-2005 zx6 zx1000 1988-90 53045-1053 startrelais – ltd454 en450 1985-90 / ZG1000 1987-2006 27010-1235 Tellerset -- zzr600 E2 1994 deksel bakje binnenkuip – zzr600 1993-2001 11012-1862 afdekkap boven radiator – zzr600 e 1993-2005 49016-1161 Tellerset – zx1000 1986-87 zadel seat -- zzr600 1993-2005 E1-E13 53001-1689MA zadel seat -- zzr600 1993-2005 E1-E13 53001-1689MA startrelais met bevestegings rubber– ltd454 en450 1985-90 / ZG1000 1987-2006 27010-1235 4 bouten bevestiging achterremschijf – zzr600 1994-2004 92150-1771 borgstrip achteremtrommel – ltd454 1985-90 / kz440 1980-83 / en500 43007-1026 bovenste balhoofdmoer M25 – ltd454 92015-1378 as achterbrug + moer 14mm – ltd454 1985-90 / en500 1990-96 33032-1113 + 92015-1411 Achterwielas + moer – ltd454 1985-90 41068-1205 + 92015-055 bus tussen poeliehouder en achterwiel – ltd454 1985-90 / en500 1990-1996 / vn800 1996-2005 42036-1146 bussen achterwiel – ltd454 1985 92027-1484 + 92027-1368 achterremtrommel plaat – vn750 1985-86 41035-1185 Voorwiel 19x1,85 enkele schijf – kz550 c2 ltd 41073-1080 telleraandrijving voorwiel // kz550 c2 ltd zie data 41078-1013 Kilometer tellerkabel // kz550 c2 54001-1029 bouten remschijfbevesteging // kz750H1 1981 92001-1951 Voorwielas + moer // kz750 H1,2,3,4 f1,k1,2 n2, 41068-1009 + 92015-1407 afstandsbus voorwiel // kz750 ltd 92027-1223 achterwielas + moer – KZ750 H2 ltd 41068-1086 bus achterwiel tandwielkant // kz750 h2 ltd 92027-1262 bus achterwiel remkant // kz750 h2 ltd 92027-1263 bouten remschijfbevesteging 7 stuks // kz750H1 1981 92001-1951 rubber demper atw houder // kz750h2 ltd-4 42014-033 achterwiel 16xMT3,00 // kz750 H2 ltd-4 41073-1178-21 Tandwielhouder // kz750h2 ltd1981 42033-1021 Benzinetank // kz750h2 ltd-4 1980-83 51001-1050 / – 5073 /-5132 carburateur set // Kz750H ltd 1981 kz750 1980-83 16001-1314 Carburateurset // zzr600 E2 1994 1993-2005 15001-1797 blok goed lopend // KZ750 H2 -ltd-4 stelmoer balhoofd // kz550 c2 ltd 1982 92090-007 Bout centraal balhoofd + ring // kz550 c2 ltd 92007-031 + 92022-230 bovenste balhoofdplaat + stuurklemmen // kz550 c2 ltd 44039-1011 + 4601-2008 onderste balhoofdplaat // kz550 c2 ltd 44037-1013 display bedienings lampjes // kz550 c2 ltd 1980-83 25023-1007 + 25025-1067 stuurbediening links // kz550c2 ltd 46091-1135 stuurbediening rechts // kz550 c2 ltd 46091-1101 cover op balhoofd // kz550c2 ltd , kz650 1981-83 , 13227-1001 Bevestiging beugel kap voorop balhoofd // kz550c2 ltd 11034-1765 remklauw rechts // kz750 h2 43041-1040 Hoofdremcilinder // kz750 h2 43015-1046 verbinding verdeelstuk voorrem slangen // kz750 h2 43061-1002 banjo bouten voorrem // kz750 h2 ( 4x) 92002-1888 + 92002-1909 remklauw links // kz750 h2 43041-1039 houder hoofdrempomp // kz750 h2 43034-1001 koppelings bediening hevel met houder // kz750 h2 E 46076-054 Toerenteller // kz750 1980-82 25015-1059 snelheidsmeter kilometer teller // kz750 E1 e2 e3 1983-82 25005-1075 cover pilot box , glas controle lampjes // KZ550 1980-83 25023-1007 fitting controlelampjes (Barjonet ) rubbers bevesteging teller //kz550 c2 80-83 kz750 1980-82 kz1000 police 1980-2005 92075-1101 2 rubbers bevestiging tellerhouder // kz550c2 92075-080 beugel geleiding remslang rechtsvoor // kz750 h kz1000 1977-82 92037-1054 hoofdrempomp voor enkele klauw // kz550 43015-1043 houder stuur // kz 46012-008 stelmoer balhoofd // kz550 c2 ltd 1982 92090-007 Verdeelstekker / verbinding remslang voor // ka550 43061-1002 blokdeksel links / chaincover + koppeling afstel dekseltje // kz650 1981-83 kz750 1980-83 14026-1053 + 14028-006-80 bevestigingsbouten remklauw // kz750 h2 92001-1355 veerplaat remklauw veerplaten // kz 92081-1229 + 13070-1026 (2x) bevesteging blok diverse onderdelen 92027-275 + 32030-064 + 32030-063 + 92091-023 +92001-1397 tankdop chroom niet zo goed // KZ 51048-1018 bouten zeskant m8x40 mm 92001-1230 geleidingspen voor remklauw met rubber bus // kz 43045-1008 geleidingspen voor remklauw // kz 43045-1007 geleidingsplaatje voor achter remklauw // kz750 1980-83 13070-1026 carburateur set v 138 yI10 // en450 454ltd 1986-1990 15001-1138 banjo bouten rem m10x1,25 // kz750 h2 92002-1888 Voorspatbord // zzr600 E2 (1994) 1993-2001 35001-1161 balhoofd stel // ltd305 kz305 ltd crs 44039-1012 + 44037-1014 + 92001-1488 + 92090-007 blokdeksel links dynamo // EN450 454ltd 1985-1990 14041-1057 blokdeksel links dynamo // ex500 1987-2009 gpz500s 14031-1202 Kleppendeksel // zx9 1994-97 zx7 1991-1995 14024-1996 steun kuip // gpz900 1984 zx900 A1 11043-1452 klein deksel onderaan topkuip // zx900A1 gpz900 1984 14025-1823 5x nylon moer kuipruit // gpz900 1984 zx900a1 92015-1343 nylon ring kuip washer 92022-1521 bolkop kruis boutjes 8 stuks M5x15 // zx900a1 92009-1654 rubbers met bus kuip bevestiging // zx900 a1 gpz900 1984 92075-174 + 92075-175 + 92027-251 Koplamp // zx900a1 gpz900 1984 23004-1164 spiegel links gpz900 1984-86 zx900 56001-1219 spiegel rechts gpz900 1984-86 zx900 56001-1220 knipperlicht met kap links voor // gpz900 1984 a1 23040-1105 + 23051-1174 knipperlicht met kap rechtsvoor // gpz900 1984 a1 23040-1105 + 23051-1175 remklauw rechts voor // zzr600 1994 zx6 e2 1993-97,zzr1100 1993-99,zxr750 1993-95,zx6r 1995-97 43041-1498-FE remklauw links voor // zzr600 1994 zx6 e2 1993-97,zzr1100 1993-99,zxr750 1993-95 , zx6-r 1995-97 43014-1497-fe blokdeksel links ,tandwielcover // gpz600r zx600 a1-3,b1,gpx600r 1985-97 14026-1134 blokdeksel links ,tandwielcover // gpz600r zx600 a1-3,b1,gpx600r 1985-97 14026-1134 blokdeksel links ,tandwielcover // gpz600r zx600 a1-3,b1,gpx600r 1985-97 14026-1134 blokdeksel rechts koppeling // gpz600r 1986 1985-87 zx600 a1-3 ,b1 14032-1257 olievuldop gpx600 1986 16115-1009 blokdeksel links dynamo // gpz600r 1985-87 zx600 a2 14031-1178 Kleppendeksel // zx600a2 1986-2000 gpz600 gpx600 14024-1144 flensbout zwart m6x60 zx600a2 blokdeksel links tandwiel // kz440 Startrelais // zzr600 e2 zx600 1988-2005 27010-1213 uitlaatspruitstuk voorste cilinder // vn700 vn750 1986-2006 59081-1125 uitlaatspruitstuk achterste cilinder // vn700 vn750 1986-2006 59081-1141 Startrelais // kz550ltd 1982 kz550 1980-83 21164-005 reflector met rubber houder zijkant kuip links + rechts // gpx600r 1989 2 stuks bout bevesteging koplamp 92002-1135? moer met klemlip bevesteging koplamp // gpx600r 1989 92015-1094? moer met klemlip bevesteging kuip // gpx600r 1989 92015-1710? Koplamp // gpx600r zx600c 1988- 1997 23007-1155 rubber bevestiging benzinetank voor // gpx600 r, zx600c 1988-1997 92075-125 knipperlicht voor us model ( blijven branden)// gpx600r zx600c2 1987-97 ,zx750 1987-90 23040-1157 kap steun knipperlicht bevestiging kuip rechts voor // gpx600 r 1988-97 23051-1186 + 92143-1102 kap steun knipperlicht bevestiging kuip links voor // gpx600 r 1988-97 23051-1185 + 92143-1099 Achterlicht // gpx600r zx600c 1988-97 23025-1166 moet met klem 6mm bevestiging achterlicht // gpx600r 1989 zx600c2 92015-1094? benzine kraan // gpx600 r 1989 1997, zx600c2 51023-1158 km tellerkabel gpx600r 1988-89 zx11 1990-93 54001-1118 set banjobout rem voor , remklauw verdeelstekker hoofdremcilinder // gpx600r 1989 c2 ( 4x) 92002-1888 + 92002-1909 2x flens bout m10x41 bevestiging voor remklauw // gpx600r 1988-97 en veel andere modellen 92002-1468 hoofdrempomp voorrem // gpx600r 1988-91 43015-1345 stuurklem hoofdrempomp , ( holder masterbrake cilinder ) // gpx600r 1989 c2 43034-1053 Tellerset // gpx600r 1988-1993 25001-1685 steun tellerset // gpx600r 1988-97 gpx750 1987-90 25008-1138 houder luchtfilter // gpx600r 1988-97 gpx750 1987-90 13091-1467 + 13091-1468 deksel luchtfilter // gpx600r 1988-97 11012-1619 ontsteking unit // gpz600 1985-87 gpx600r 1988-97 21119-1167 Startrelais // gpx600r 1988- zzr600 27010-1213 Benzinetank // gpz500 ex500 tankdop met 1 sleutel // gpz500 ex500 1987-2001 51049-1091 verbruikt bij yamaha 2x schroef flens met zeskant en kruiskop 5x16 bevesteging knipperlicht // zzr600 1994 92002-1472 set voetsteun // vn750 1986 -2006 vn700 34028-1147 +34028-1148 + (2x) 34028-1149 bout bevesteging binnenpoot in buitenpoot // Z650c3 1979 44041-040 kap onderzijde vorkpoot , klem voorwielas // Z650c3 1976 44063-014 kap onderzijde vorkpoot , klem voorwielas // Z650c3 1976 44063-014 Schroef dop op voorpoot // KZ650 c3 1979 44029-1046 set cylinder fork ( cilinder demping, geleiding voorvork ) // kz650 c1,2,3 1977-79,kz650 B1,2,3 44022-1004 Borgring ( circlip ) vorkseal + zittings ring voorkamer // kz650 c3 1979 44044-012 + 44043-044 onderpoot rechts voorvork // kz650 c3 kz650 1977-79 44006-1034 onderpoot links voorvork // kz650 c3 44005-1034 relais brandstofpomp met steun // zzr600 e2 1993-2008 , zzr1200 zx750 zx900 27002-1065 relais brandstofpomp // zzr1100 1990-2001 gpz1100 27002-1065 Brandstofpomp // zzr600 e 1993-2001 zx-7 1989-92 (US) , zxr750 1989-92 49040-1057 Achterwiel // vn750 1986 41073-1307-21 moer koppeling // vn750 1986 92015-1555 rear seat // zxr400l ,zx6r 53001-1645 bestuurders zitje //kz750 h2 ltd 4cyl , 1980-83 53001-1078 passegiers zit // kz750 h2 ltd 1980-83 53001-1079 plaatje onderkant topkuip // zx600 zzr600 1994 1993-97 55022-1075 plaatje bovenkant tussen zijcovers // zzr600 e2 1994 1993-2004 zx600 14090-1254 Kuipdeel , rand voorkant tussen topkuip en onderkuip // zzr600 1993-2004 zx600 e 14090-1363 tx beugel bevesteging zadel met slotbeugel ( zonder sleutel ) // gpx600 c2 zx600c2 32074-1132 relaiskast zekeringskast // gpx600 1988-89, ex250 e 1986-89, ex500 1987-89 59416-1059 blokdeksel over startmotor // kz550 c3 ltd 1982 14025-1050 blokdeksel over startmotor // kz550 c3 ltd 1982 14025-1050 blokdeksel over startmotor // kz650 kz750 1980-83 21165-003 huls bougiegat in kop – vn750 1986-2006 92066-1224 banjobout dubbel + 2x banjobout m10x1,25 // zx9-R Rempedaal + veer // zzr600 -zx600e 1993-2005 , gpx600r -zx600c 1988-1997 43001-1224 zadel z750 L4 1984 53001-1214 b zadel zxr750 ,zx750 1991-92 53001-1628 zadel zxr400 zx400r 53001-1642 bout dynamo M12x40x1,25 // gpz600r 1985-87,zx600b1- gpx600r 1988-1997, 92001-1146 Puntbak zwart // gpx600r 1989 55048-5087 banjobout olieleiding in carterpan // gpz600r 1985-87 zzr600 92001-1930 achterspatbord zwart // vn750 1986- 35023-1153 kuipdeel zijkant onder tank rechts // gpx750r 1988-90 , zx750 f2-4 14024-1345 kuipdeel zijkant onder tank links // gpx750r 1988-90 , zx750 f2-4 14024-1344 deksel carterontluchting op carter // zx900a2 ,gpz900r 1984-86 ,zl900 1985-86 , zx1000 1986-87 , zg1000 1988 14070-1061 Carterpan // zx900 a2 85 gpz1984-86 , gpz1000 1986-87 49034-1059 Schakelas // zx900a2 85 gpz900 1984-86 , zl900 1985-86 ,zl1000 1987 1316-1106 pasbus oliefiterhouder / carterpan , 18x20x12 // zx900a2 85 92043-1213 schakelvorken met as en borgplaat // zx900a2 85 schakelklok met stopperarmen // zx900a2 85 ,GPZ900R 1984-86 , gpz1000rx 86-87 ,zx10 1987-90 13239-1116 remlichtschakelaar voor //i kawa ,past ook op honda ,suzuki 27010-1170 binnenhuis oliefilter , montageplaat oiliepomp // zx900a2 85 gpz900r 1984-86 ,zg1000 GTR1000 1986-2006 ,zzr1100 1990-2001 32099-1083 koppelingsschakelaar op stuur // ex500 ,gpz500 1987-2009 ,zeer veel modellen 1983-2014 27010-1094 balancer position plate + pasbus //gpz900 1984-86 , gpz1000 1986-87 , zx10 1988-90 14014-1067+9204-2016 schakelaar zijstandaard 27010-1065 Lever , houder as balanceas buitenkant // zx900a2 85 , gpz900 1984-86 , gpz1000 gtr1000 1986-2006 13168-1236 schakelaar zijstandaard // 27010-1226 schakelaar zijstandaard // 27010-1226 Balanceas // zx900a2 85 , gpz 1984-86 16085-1105 + 13234-1052 Startmotor // 454ltd 1985-90 , en500 1990-96 21163-1070 dynamostator ,spoel , // ltd454 1985-90 , en500 1990-2009 , gpz500s 1987-2009 21003-1123 dynamostator ,spoel 21003-1214 dynamostator ,spoel 21003-1214 dynamostator ,dynamo spoel 21003-1083 dynamostator ,spoel , // 21003-1009 dynamostator ,spoel , // kz1000 A1 1977 21Q76023 startmotor // ex500a gpz500s 1990-2009 21163-1163 kettingwiel startmotor // ex500 1990- 21053-1057 Startmotor // 21163-1070 handgreep duo , passagier // zzr600 1994 idle gear + shaft , starttandwiel met as 16085-1119 + 13107-1106 sprocket generator , aandrijving dynamo as kettingwiel met rubbers // zx900a2 85 12046-1068 +13061-1111 koppeling aandrijving dynamo 42034-1055 start koppeling met as 13107-1108 +13193-1052 + 13061-1112 telleraandrijving km voorwiel // 41078-1024 telleraandrijving km voorwiel // 41078-1024 meenemer telleraandrijving voorwiel / 41064-1006 meenemer telleraandrijving voorwiel //zeer veel modellen 41064-1006 binnen circlip meenemer telleraandrijving 92033-1041 Circlip + meenemer telleraandrijving voorwiel 92033-1041 + 41064-1006 borgplaatje toerentelleraandrijving in kop 13091-1008 +13091-1009 Kuipruit 39154-5020 Kuipruit 39154-1121 Moer kuipruit , welnut 5mm / 92015-1757A 2x rubber damper , trilrubber montage kuideel // 92075-1011 kuipruit // zx6r zx6rr 2003-04 39154-5020 plaat montage ontstekingsunit + knipperlichtrelais // 11045-1420 Cilinderkop achter // 11002-1215 cilinderkop voor // vn750 1986 -2006 11002-1214 hitteschild uitlaat manifolt achterste cilinder // vn700 vn750 1986-2006 18018-1065 kleppendeksel voor . //vn700 85 vn750 1986-1993 14024-1089 kleppendeksel achter.met hitteschild chroom //vn700 85 vn750 1986-1993 14024-1739 +18018-1063 deksel readvalve achterste cilinder // vn750 1986-2006 11012-1495 flensmoer zwart 8mm // vn modellen 92015-1370 koppelings cilinder onder , clutch release assembly, // zx900a1 gpz900 A1 13231-1055 chain cover front , blokdeksel voortandwiel 14025-1809 geleider koppelingsslang onder bij deksel + bouten 92037-1069 +132W-0640 + 132W-0650 stuurhelft rechts grijs // ex500 a ,gpz500s 1987-88 46012-1188 +46003-1217 stuurhelft links // ex500 a , gpz500s 1987-88 46012-1187 + 46003-1217 stuurbediening rechts 46091-1334 stuurbediening links 46091-1335 chokehevel aan stuur 13168-1239 gashuls, gashandvat 46019-1056 Stuurgewicht // gpz900r 1984-86 13042-1005 Stuurgewicht // gpz900r 1984-86 13042-1005 bout bevestiging stuurgewicht 92009-1257 bouten bevestiging dynamo M8x28 // 92002-1400 houder met hevel bediening koppeling op stuur // 454 ltd, 1986-90 46076-1133 houder met hevel bediening koppeling op stuur // ex500 a , gpz500s 1988 46076-1105 afstelling loppelingskabel op stuur// gpz500 1988 92009-1134 + 92015-1197 dopje afdichting spiegelaansluiting in houder // gpz500 s 1988 92066-1077 houder koppelingshevel stuur // ltd454 1985- 13091-1272 houder met hevel bediening koppeling op stuur // 454 ltd, 1986-90 46076-1133 houder koppelingshevel stuur // ltd454 1985- 13091-1272 bout lange borst bevestinging hevel in houder // 92001-1548 Luchtfilterhuis // gpz500s ex500a2 1987-2002 11011-1268 voetsteun demper houder links // gpz1100 1986-87 35011-1247 voetsteunhouder links voor bestuurder // gpz1100 1986-87 34003-1243 Cdi , ontstekingsunit 21119-1364 Cdi , ontstekingsunit koppeling 13081-1044 koppeling 13095-1119 koppeling 13095-1119 dop vulopening cardan 92066-1006-f2 dop vulopening cardan 92066-1006-f2 eindoverbrenging 13101-1125-f2 driveshaft spring 92081-1717 deksel voorste pully 14026-1116 benzinekraan 51023-1389 zadel 53001-1519 zijkap frame rechts 36002-5455 Tankdop + rubber en boutjes (één schroefje) 51049-1130 ontstekings unit 21119-1219 zekering en relais kast 59416-1059 zekering en relais kast 59416-1059 Spanningsregelaar / gelijkrichter 21066-1030 benzinetank wit 51002-5361 schakelaar zijstandaard 27010-1185 carburateur 15001-1335 carburateur dynamostator 21003-1123 pulse gever 59026-1066 zij standaard met houder 32043-1302 + 34024-1223 ketting geleider startketting 12053-1214 starter tandwiel op startmotor 21053-1057 3x boutjes bevestiging dynamostator , 6x25 120ca0625 inspectiedop groot zijkap links 11012-1362 inspectiedop klein zijkap links 11012-1363 kabel van accu naar relais 16011-1388 3 bevestigingsbouten startkoppeling 120ca0816 luchtfilterhuis 11011-1270 intake duct 14073-1293 steun electro frame 11045-1578 Blokdeksel links ,afdekplaat voor tandwiel 14026-1128 blokdeksel rechts koppelingsdeksel 14032-1179 blokdeksel links , voortandwiel 14026-1102 blokdeksel links , voortandwiel deksel 14026-1047 koppelingsdeksel 14032-121 kap voorste poulie , blokdeksel links 14026-1116 koppelingsdeksel blok 14032-1211 buitenste koppelingsdeksel 14032-1207 kabelboom koplamp/knipperlichten voor 26001-1854 Flensbout ( m12x1,25x40) primair tandwiel blok rechts 92001-1146 flensbout met ring dynamorotor M10x32 , 10x30x4 92150-1134 + 92200-1185 Chroom Flensbout ( M10x1,25x41 ) met borst ( L-27mm) , voorremklauw 92002-1468 flensbout dynamorotor M10x40 92002-1296 bout M8x30 imbus plattekop met dikkeborst 9,9mm 92150-1771 bout (M12x1,25 x25 ) sleutel 17mm bevestiging voetsteunhouder 113G1225A hevel koppeling 46092-1103 Onstekingsunit , cdi , 21119-1219 2x beugel bevestiging uitlaat aan cilinder 18069-1064 Set beugel bevestiging uitlaat aan cilinder 18069-1064 Startrelais – 27010-1235 accukabel accu-startrelais 26011-1296 Pen + veer voetsteun bevestiging 92043-1145 + 92144-1567 blokdeksel links tandwielcover 14026-1122 plaat bevestiging helmslot 11034-1926 2x helmslot + zadelslot , 1 sleutel 27016-5010 klemmoer m6 , clipmoer voor kuip 92015-1710 headlightcover 14024-1408 2x klemmoer m8 ,muffler nut , bevestiging koplamp 92015-1094 2 x bout bevestiging koplamp 92002-1135 rubberdemper montage kuip 92071-056 knipperlicht links voor 23040-1175 Tankdop + helmslot + sleutel 51048-1018 + 27016-5038 cover radiator , binnenkant kuip links 14090-1090 deel luchtfilter huis , air filter cap 11012-1103 belt cover , bescherming riemaandrijving 36014-1073 dopmoer m8 zwart montage kuipsteun 92015-1174 2x collar montage koplamp 92027-251 collar montage koplamp 92027-251 achterste montagebeugel benzinetank 11045-1363 Bobine 2/3 21121-1167 bougiedop 21160-1098 bobine 21121-1227 bobinesteun rechts 11047-1929 bobinesteun links 11047-1928 kettingkast 36014-1144 kettingkast 36014-1144 montageplaat electro , onstekingsunit 11045-1422 zijkap frame rechts , zwart grijs 36010-50 ** frame zijkap links , zwart grijs 36010-51** kneegrip cover , zijkap naast tank rechts 16146-1080 kneegrip links --- 16146-1079ma kneegrip cover , zijkap naast tank rechts 16146-1080 kneegrip links --- 16146-1079ma voorspatbord 35004-1170 koppelingspomp 43015-1507 banjobout koppelingspomp 92001-1900 bougiedop 21160-1081 remklauw achter 43041-1529 bobine 21121-1130 kasje zekeringhouder , zonder binnenwerk Deel van : 26004-1002 claxon met houder 27003-1014 accubak 32097-1029 Houder / steun cdi unit 11034-1985 ketting beschermer , kettingkast 36014-1038 rubber bevestiging benzinetank voorkant 92075-101 kabel toerenteller 54018-1008 Bracket – engine , head 32029-1542 tellersteun 25008-1160 beugel onderste kuipdeel , 11047-1037 zijkap frame rechts 36001-1494 zijkapframe links zijkap frame links 36010-54** 4 stuks klepveer uitlaat 49078-1216 grommet kuipdeel , rubber montage kuipdeel 92071-056 rubber bagagehaak 92160-1042 klipmoer 92015-1798 telleraandrijving km voorwiel // 41078-1024 Drijfstangen – 13251-1146 Zuigers met zuigerpen 13001-0004 cilinderkop zonder kleppen met nokkenassen 11008-0019 + 49118-1226 + 49118-1227 2 stuks Tappet , hoedje over klepveren 12032-0008 4 stuks Tappet , hoedje over klepveren 12032-0008 Tappet , hoedje over klepveren 12032-0008 2 sets klepveer inlaat met veerschotel , halve maantjes 49078-1213+ 12009-0001 + 12011-1052 4 stuks klepveer inlaat 49078-1213 veerschotel inlaat / uitlaat 12009-0001 2 stuks halve maatjes , collet 12011-1052 veerschotel inlaat / uitlaat 12009-0001 2 sets klepveer uitlaat met veerschotel , halve maantjes ( klepspie ) 49078-1216 + 12009-0001 + 12011-1052 nokkenaskettingwiel op nokkenas 12046-0016 uitlaatklep 12005-1347 inlaatklep 12004-1163 beugel achterop zadel houder luchtfilerelement 13091-1467 + 13091-1468 hevel koppeling 46092-1103 geleidingsplaatje voor remblokken 13070-1026 blokdeksel links , voortandwiel 14026-1102 koppelingsdeksel blok 14032-1211+14032-1207 rubberschakelpook 92160-1036 Meenemer telleraandrijving voorwiel 41046-1006 , 4x flensmoer 6mm 92015-1367 afstandsbus achterwiel tandwielkant 92027-1368 bevelgear assembly front , overbrening vrsnellingsbak naar cardan 13101-1094 Camdamper +spring . Demper cardanas met veer 92081-1552 + 13048-1058 + voorvork onderpoot links 44005-1231 voorvork onderpoot rechts 44006-1231 Set banjobout voorrem 4x enkel 1x dubbel 92153-0627 , 92002-1909 houder reflector met reflector zijkant balhoofd 13227-1001 , 56030-1006 carterpan 49034-1115 2x bouten remschijfbevesteging 92001-1951 bus kettingspanner/achteras , rearaxel sleve links 42036-1153 bus kettingspanner/achteras , rearaxel sleve rechts 42036-1265 achterbrug 33001-1351 achterbrugas 330321170 flensbout metrichfijn met moer m12x60x1,25 sleutelmaat17 92002-1464 armen bevestiging achterveer aan achterbrug 46102-1248 + 46102-1249 achterbrug 33001-1235 schakelklok met schakelvorken en stopperarm 13239-1126 , 13140-1126 ,13140-1138 schakelas intern 13161-1120 overbrenging tussen schakelassen , changelever assymble 13242-1188 , 39110-1073 Versnellingsbak ( 3 assen) 13127-1240 , 13128-1114 , geleider oliepompketting 12053-1187 achterste montagebeugel benzinetank 11045-1363 voorste bevestigingsbeugel benzinetank 11045-1362 steun onderkuip linksachter , puntbak 11045-1573 steun onderkuip rechtsachter , puntbak 11048-1686 kap zijstandschakelaar 14024-1077 dop in dynamodeksel M35 11012-1362 dop in dynamodeksel M35 11012-1362 Dop inspectie timing dynamodeksel M16 11012-1363 Dop inspectie timing dynamodeksel M16 11012-1363 Plug , dop oliekanaal M18 92066-066 carburateur 15001-1057 , 15001-1058 ,16001-1990 achterbrug bevestiging , borgplaat met achterbrugas 33032-1043 + 13061-1149 koelwaterpijp voorkant aan cilinders , onder uitlaten 39192-1033 koelwaterpijp voorkant bovenop cilinders , boven uitlaten 39192-1040 koelwatervulpijp met dop 14075-1055 waterslangen aan koelwatervulpijp 39062-1070 + 39062-1091 framebuis framebuis koppelingaandrijvend tandwiel met ring en spie as schakelpedaal schakelwals met schakelvorken 13239-1196 , 13140-1062 , 13140-16 versnellingsbak assen met tandwielen 13127-1008 , 13128-1009 , 13129-1076 achterremresevoir 43078-1058 , 43028-1057 achterremresevoir 43078-1058 , 43028-1057 Oil line pin , 92043-1210 2x Dowelpin , pasbus 10x12 92042-031 Contactslot , kontactslot 27005-5075 Contactslot , kontactslot 27005-5073 stuurbediening rechts , europese uitvoering 46091-1459 gaskabel sluitend 54012-0059 Gasbuis , gashandvat 46019-1058 chokekabel 54017-1092 stuurbediening links , europese uitvoering 46091-1447 bediening koppelingskabel 46076-1105 choke hevel 13168-1374 stuurhelft rechts grijs 46012-1188 +46003-1217 stuurhelft links 46012-1187 + 46003-1217 Balhoofdplaat , upper forkholder 44039-1161 flensbout 16x22 , bout bevestiging bovenste balhoofdplaat 92001-1488 ontluchtingsnippel 43085-001 carburateurs set Mikuni Kogyo Gasschuif ( 27,4mm) met hevel en gasnaald 39075-1001 , 16025-1025 deksel carburateur 16005-027 choke plunjer mikuni Koyo 16016-021 afdichting as bediening gasschuiven mikuni Koyo 16039-042 , 92071-104 luchtfilterhuis 11011-1395 , 11011-1394 gereedschapsbakje 39012-1056 rempedaal 43001-1179 as rempedaal 43004-1110 voetsteunhouder met voetsteun rechts 34003-1230 ,34028-1122 voetsteunhouder met voetsteun links 34003-1229 , 34028-1160 schakelpedaal 13242-1201 kap zijstanddaardschakelaar 14024-1077 Bovenste balhoofdplaat 44039-1118 Stuurklem , stuurhouder 46012-1125 Onderstebalhoofdplaat , T-stuk 44037-1188 thermostaathuis met vulpijp , thermostaat ( ongetest 16160-1138 , 14075-1082 , zijstanddaard 34024-1189 remklauw 43041-1203 chokehevel 46092-1124 kap achterremlichtschakelaar 14025-1706 inner cowling cover 14024-1381 geleider starterketting 12053-1149 starter kettingwiel 21053-002 kettingwiel startkoppeling 12046-1072 beugel onderkuip rechts 11047-1864 clipmoer m6 92015-1602 kuipbout m6x9,5 +m6x14 meenemer telleraandrijving voorwiel 41064-1006 , 92033-1041 voorwielas met moer 41068-1238 3x clipmoer radiator 92015-1758 clipmoer kuip m5 92015-1573 clipmoer kuip m6 92015-1602 hoofdrempomp 43015-1330 kruiskopbout plattekop ,M6 92172-0004

omhoog
Shop is in view mode
Bekijk de volledige versie van de site
Powered by Mijndomein